Poszewka na siedzisko fotela Firenze
Poszewka na siedzisko dedykowana dla fotela Zestawu kawowego Firenze.
Standardowo trzeba dodać dwie poszewki, na dwa fotele.
Szanowni Państwo, prosimy o przemyślane zakupy. Poszewki oraz wypełniania są szyte na indywidualne zamówienia dla naszych klientów i nie podlegają wymianie oraz zwrotom.
-
Opis
Poszewka na siedzisko dedykowana dla fotela Zestawu kawowego Firenze.
Standardowo trzeba dodać dwie poszewki, na dwa fotele.
Szanowni Państwo, prosimy o przemyślane zakupy. Poszewki oraz wypełniania są szyte na indywidualne zamówienia dla naszych klientów i nie podlegają wymianie oraz zwrotom.Ten produkt możesz zamówić przez telefon
Przy zakupie tego produktu obowiązuje 50% przedpłata.
-
Jak pakujemy?
Wyjątkowe produkty wymagają odpowiedniej i bezpiecznej oprawy. Wszystkie nasze produkty wysyłamy w oryginalnych kartonach z logo producenta. Wnętrze kartonu wyściela folia bąbelkowa, którą zabezpieczony jest dodatkowo każdy produkt. W przypadku niektórych produktów do zabezpieczeń używamy również wypełniaczy, taśm i folii stretch. Wszystko po to, aby Twoje wymarzone wyposażenie tarasowe dotarło do Ciebie w nieskazitelnej formie.